Grzejniki drabinkowe – niezbędnik w łazience.

Grzejniki drabinkowe są odpowiednie zwłaszcza do niedużych łazienek. Są funkcjonalne i posiadają przyjemną dla oka formę. Odznaczają się dużą trwałością, a dzięki temu że są malowane proszkowo są odporne na działanie wilgoci.

Łazienkowe grzejniki drabinkowe są doceniane także latem w czasie którego również zdarzają się chłodniejsze i pochmurne dni. Wtedy w łazience możemy uzyskać miłe ciepło bez konieczności uruchamiania całej instalacji grzewczej.
Grzejniki drabinkowe takie jak Dalis, Pini, Aster czy Irys należące do kolekcji Enix to świetna propozycja dla wszystkich zainteresowanych wymianą bądź zakupem nowych grzejników do łazienki. Ich moc grzewcza obejmuje zakres od 270 do ponad 1200 W (przy 75/65/20°C).

Dalis to lekka konstrukcja, której biały kolor podkreśli miły klimat łazienek w których przeważają naturalne kolory beżu i brązu. Pini jest nowoczesną bryłą o przejrzystej budowie, która zaznaczona jest poziomymi rurkami. W wersji bocznej może być użyty jako interesująca ścianka, która dzieli pomieszczenie na dwie części. Irys to grzejnik, który charakteryzuje się wysoką mocą grzewczą w stosunku do swoich gabarytów. Jest to odpowiedni grzejnik do łazienek, które mają duże zapotrzebowanie na ciepło.

Grzejniki drabinkowe Enix to urządzenia w których połączono funkcję dekoracyjną z ergonomią. Urządzenia te są produkowane z najwyższą starannością. Grzejniki standardowo można nabyć w kolorze białym, jednak istnieje możliwość wybrania innego koloru z palety producenta.

grzejnik_lazienkowy_1
grzejnik drabinkowy