Warunki korzystania

Poniżej znajdują się warunki korzystania z niniejszej strony internetowej www.domhobby.pl. Prosimy zapoznać się z nimi. W razie nie wyrażenia zgody na poniższe warunki korzystania z tej strony użytkownik powinien ją natychmiast opuścić.

Domhobby.pl to serwis internetowy w którym znajdują się bezpłatne treści redakcyjne oraz treści partnerów.

Nie składamy żadnych oświadczeń co do przydatności informacji publikowanych na tej stronie do jakiegokolwiek celu. Żadna część tej witryny nie powinna być traktowana jako profesjonalna porada. Wszystkie takie informacje są dostarczane bez jakiejkolwiek gwarancji. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek błędy, nieścisłości lub pominięcia w jakichkolwiek treściach prezentowanych w tej witrynie lub na jakiejkolwiek innej platformie, na którą przesyłamy treści, ani za linki do innych zasobów internetowych w jakiejkolwiek z naszych treści.

W niektórych artykułach znajdują się linki afiliacyjne, czyli przekierowania do stron naszych partnerów. Możemy otrzymać niewielką prowizję, jeśli klikniesz jakiekolwiek linki partnerskie i dokonasz zakupu. Z tego tytułu nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.