Mieszkanie z antresolą

Mieszkanie z antresolą to świetny pomysł na optymalne wykorzystanie przestrzeni. Góra przeważnie aranżowana jest  na sypialnię. Dzięki temu na dole otrzymujemy więcej miejsca na urządzenie salonu i kuchni. Zobaczcie poniżej jak może wyglądać takie mieszkanie z antresolą.

Wnętrze o kubaturze 58 m2 charakteryzuje podział na dwie wysokości, które przemieniają całe miejsce w wyjątkowy dom. Wszystkie elementy, które tworzą różnicę pomiędzy górą a parterem przyczyniają się do uroczej atmosfery tego miejsca.

salon-male-mieszkanie

salon-2-male-mieszkanie

Dwa piętra połączone są wzorem spirali, która wyróżnia się na tle wyrafinowanego stylu. Schody, nie tylko łączą piętra, ale umożliwiają również dotarcie naturalnego światła. W ogólnej białej atmosferze wnętrza wyróżnia się kuchnia w pomarańczowych odcieniach.

 schody-male-mieszkanie

kuchnia-male-mieszkanie

Obrazy i inne dodatki dekoracyjne mają w tym małym mieszkaniu swoje dobrze określone miejsce. Każdy z nich podkreśla piękno i elegancję, która panuje w tym domu. Pomarańczowe meble, dywan i poduszki łączą się z  bielą nadając wnętrzu przyjemny klimat.

wypoczynek-male-mieszkanie stolik-male-mieszkanie

wazon-male-mieszkanie

wypoczynek-male-mieszkanie

lazienka-male-mieszkanie

sypialnia-male-mieszkanie

Więcej opowieści
Diana – łóżko dla miłośników stylu glamour.