Mieszkanie z antresolą.

mieszkanie z antresolą

Mieszkanie z antresolą to świetny pomysł na optymalne wykorzystanie przestrzeni. Góra przeważnie aranżowana jest  na sypialnię. Dzięki temu na dole otrzymujemy więcej miejsca na urządzenie salonu oraz kuchni. Zobaczcie poniżej jak może wyglądać takie mieszkanie z antresolą.

Mieszkanie z antresolą musi być wysokie.

Wnętrze o kubaturze 58 m2 charakteryzuje się sporą wysokością. Tutaj z powodzeniem mieści się bardzo wygodna antresola z sypialnią. Na górę do sypialni prowadzą schody spiralne. One nie tylko łączą poziomy, ale umożliwiają również naturalnemu światłu dotrzeć w każdy zakątek tego mieszkania.

mieszkanie z antresolą
salon-2-male-mieszkanie
mieszkanie z antresolą
sypialnia na antresoli

Kuchnia w mieszkaniu z antresolą

W ogólnej białej atmosferze wnętrza wyróżnia się kuchnia w kolorze pomarańczowym. Tutaj projektant postawił na fronty w połysku. Kuchnia mieści się tuż pod antresolą. Ma nieduże wymiary, ale znajduje się w niej wszystko czego potrzeba do sprawnego przygotowywania posiłków.

mieszkanie z antresolą

Mieszkanie z antresolą – dodatki i ozdoby

Obrazy i inne dodatki dekoracyjne mają w tym niedużym mieszkaniu swoje dobrze określone miejsce. Każdy z nich podkreśla piękno i elegancję, która panuje w tym domu. Pomarańczowe meble, dywan i poduszki łączą się z  bielą nadając wnętrzu przyjemnego klimatu.

mieszkanie z antresolą
salon w mieszkaniu z antresolą
mieszkanie z antresolą
mieszkanie z antresolą
łazienka