SMART – drzwi porządkujące przestrzeń od VOX.

Oferta VOX poszerzyła się o innowacyjny system drzwi SMART. Drzwi oprócz swojej podstawowej funkcji posiadają również dodatkowe możliwości. O tym jakie będzie ich dodatkowe przeznaczenie oraz jak  będą ostatecznie wyglądały zadecydujemy sami.

Jak to działa?

Drzwi SMART wyposażone są w MUFY. Mufy to otwory, dzięki którym za pomocą śrub w prosty i wygodny sposób  zamontujemy dodatkowe akcesoria. W każdej chwili możemy przeobrazić nasze drzwi, zmieniając układ lub dodając zupełnie nowe elementy. Wszystko w zależności od naszych aktualnych potrzeb.

Dodatkowe funkcje drzwi SMART.

Marka Vox przygotowała ogromny wachlarz dodatkowych akcesoriów. Na drzwiach możemy zamontować tablice, wieszaki, pojemniki, lustra czy paski. Sposobów na ich wykorzystanie jest tak samo wiele.

Tablica na drzwiach wejściowych będzie przypominała nam o tym co mamy zabrać lub zrobić przed wyjściem z domu. Dzięki filcowym organizerom nasze klucze w końcu znajdą miejsce dla siebie. Dodatkowe pojemniki w łazience zmieszczą sporą część kosmetyków. W pokoju dziecka akcesoria drzwiowe pomogą przechować zabawki, a  w przedpokoju nareszcie znajdzie się miejsce na lustro.

Spersonalizowany design użytkowy.

Projektantka drzwi Ewa Śliwińska stworzyła pierwszy na rynku system drzwi, który zapewnia tak dużą swobodę. O swoim projekcie mówi:

Funkcjonalny design, inspirowany codziennymi sprawami

Drzwi możemy wybrać z palety 7 dostępnych kolorów oraz 12 kompatybilnych akcesoriów. Nic nie stoi na przeszkodzie aby wzbogacić projekt o własne pomysły i rozwiązania. Drzwi SMART dostępne są zarówno z mufami jak i gładkie (bez otworów). Dzięki temu system możemy zastosować w całym domu, nawet w tej części gdzie dodatkowe wyposażenie nie jest potrzebne.