Rewelacyjne rozwiązanie – sprzątanie w trakcie nieobecności domowników.

Robot sprzątający roomba

Roomba® s9+ to najnowszej klasy urządzenie sprzątające, niezwykle sprawne i skuteczne. Warto również dodać, że dzięki wykorzystaniu najnowszych patentów zaczerpniętych z rozwiązań telekomunikacyjnych zostało zoptymalizowane i może rozpocząć pracę nawet podczas nieobecności domowników. Jest również w pełni samodzielne i proste w obsłudze. Kluczowym atutem robota odkurzającego Roomba jest możliwość zdalnego sterowania tym urządzeniem. Do tego celu służy jedynie smartfon ze specjalną aplikacją do obsługi i-robota. Wystarczy zaplanować odkurzanie i ustawić czas sprzątania, a urządzenie w odpowiedniej chwili przystąpi do realizacji zleconego mu zadania. Robot sprzątający jest niezwykle skuteczny – tworzy mapę poszczególnych powierzchni i uczy się rozkładu mieszkania, aby działać efektywnie i bezkolizyjnie.

 

Wysoka funkcjonalność i ciche działanie

Innowacyjny i-robot sprzątający jest niezwykle funkcjonalny i cichy. Wyróżnia się lekką, kompaktową budową, która zapewnia mu efektywną pracę oraz płynne poruszanie się po powierzchnia płaskich. Dzięki temu skutecznie zbiera kurz oraz wszelkie inne zanieczyszczenia. Bezkolizyjny system jezdny zapewniają specjalne sensory wbudowane w mechanizm urządzenia. Niezawodne czujniki wykrywają ściany, meble i inne sprzęty pozostawione na podłodze i omijają je sprawnie. Roboty sprzątające Roomba działają na tyle cicho, że nie zaburzają codziennego rytmu mieszkańców domu, ani nie straszą domowych czworonogów.

Efektywne sprzątanie zaplanowane co do minuty

Pracę iRobota odkurzającego Roomba można ustawić za pomocą aplikacji na telefonie komórkowym. Wówczas nie zaskoczy nas żadna spontaniczna wizyta gości, gdyż wystarczy dostęp do internetu, aby robot starannie odkurzył wszystkie kąty w salonie, kuchni oraz pokoju gościnnym.

Inteligentna nawigacja po całym mieszkaniu

Roomba® w sposób płynny przemieszcza się po całym domu. Wyposażona w pakiet inteligentnych czujników nawigacja prowadzi robota po kolejnych pomieszczeniach w taki sposób, że omija on wszelkie przeszkody. Robot czyści podłogę wzdłuż ścian i mebli, a także sprząta miejsca pod sofą czy fotelami. Dociera do wszystkich zakamarków i trudno dostępnych miejsc i odkurza się niezwykle starannie.

Zaawansowany system czyszczenia podłogi

Projektanci iRobota Roomba® skonstruowali urządzenie, które zapewnia 3-stopniowy, niezwykle efektywny sposób sprzątania. Cały system bazuje na dwóch szczotkach zaprojektowanych do wszystkich powierzchni. Ponadto został wyposażony w dodatkową szczotkę przeznaczoną do sprzątania w narożnikach. Siła ssania i-robota sprawia, że urządzenie sprząta nie tylko kurz i okruszki, ale również silniejsze zabrudzenia powierzchni.

Gruntowne sprzątanie powierzchni płaskich

Odkurzacz sprzątający z rodziny iRobotów wykorzystuje do sprzątania dwie szczotki o niezwykle uniwersalnym zastosowaniu. Szczotki zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby współpracować ze sobą skutecznie zbierając kurz i brud. Jedna szczotka unosi brud tuż nad powierzchnię podłogi, natomiast druga natychmiast go wyłapuje i zbiera, co sprawia, że podłogi lśnią czystością.